Dream League Soccer Hile

OBB Dosyası Tam Olarak Nedir ? Nasıl Yüklenir ?

Kısacası OBB olarak bilinen bu dosya sisteminin tam adı “Opaque Binary Blob” dur.Bu dosya sistemi ise Android oyun yapımcıları tarafından büyük boyutlu oyunlarda kullanılır. 3 Boyutlu ve HD gibi yüksek grafik kalitesi olan oyunları OBB ile sizlere sunarak oyunun daha kaliteli görünmesini sağlamaktadır.

hileli apk indir diyerek hileli oyunlarınızda da kullanabilirsiniz.Öncelikle yüksek boyutlu olan oyunu cep telefonumuza yükleyebilmeniz için 2 adet dosya lazım olcaktır. APK ve OBB dosyaları. Apk dosyasını cep telefonumuza attıktan sonra da APK dosyasını yüklüyoruz ve ardından OBB Dosyasını sdcard/Android/obb dizine atıyoruz.

Eğer OBB değilse DATA dosyası ise /sdcard/Android/data/ klasörüne atıyoruz. Bu işlemi telefondan yapabilmek için bir dosya yöneticisi kurmanız gerekecektir.

Brawl Stars Hile ve APK en güncel haliyle sizlere anlatacağız.Size önerimiz brawl Star APK ve Hileyi kullanarak oyundan alacağınız zevki öldürmeyin, tüm herşey burada. Oyunun yapımcısı daha önce yaptığı bir çok farklı,kaliteli,popüler mobil oyunla kendini ispatlayan Finlandiyalı Supercell’den başkası değil sizde tahmin etmişsinizidir zaten.

Oyun duyurulduktan sonra beta halinde önceden az sayıda oyuncunun oynamasına izin verildi fakat oyunun finalinin çıkması çok da uzun sürmemişti. O zamanlardan şuana kadar o kadar vakit geçti’ki yaptığı güncellemeler ile başarısına başarı katmayı başaran Brawl Stars hile ve apk gibi sürümleri ile şu sıralar başı oldukça derttedir.

Dream League Soccer
Dream League Soccer, son zamanların tutmuş olan popüler oyunlarından biridir. Tabi ki bu oyun hem İOS hem de Android işletim sistemi bulunan cihazlara sorunsuz şekilde indirilebilir. Özellikle Dream League Soccer nasıl kurulur diyenlerin Google Play Uygulaması ya da Apple Store üzerinden oyunun adını yazarak oyunu seçip ve indirme işlemini tamamlamaları yeterli olmaktadır. Bu arada uygulamanın boyutu çok fazla büyük olduğu için indirme işleminin Wi-Fi üzerinden yapılması gerekmektedir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun otomatik olarak kurulacak ve kayıt işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcılar oyunda zevkli dakikalar geçirebileceklerdir.dream league soccer hile var mı derseniz her oyunda olduğu gibi bu oyunda da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir